ArchitektAra

Vytvařime stavby které následné tvarují nás. Winston Churchill.

a

KONTAKTY

Email: info@architektara.cz
Tel: +420 777 44 30 10

PRAHA

Jateční 1458/17, 170 00 Praha 7 - Holešovice

KARLOVY VARY

nábř Jana Palacha 1394/38, 360 01 Karlovy Vary

Architektara

  /  Homestyling   /  Design interiéru „svépomocí“

Design interiéru „svépomocí“

Současný svět se mění velice rychle a s ním se mění pohled na život. To vše ve výsledku tvaruje nový přístup k designu a architektuře.

Jsou pořád tací, kteří preferují starý osvědčený přístup – najmou si profesionála a všechno nechají na něm. Poslední dobou si ale čím dál tím více lidí přeje zásah architekta nebo designera jen do určité míry, zbytek si chtějí udělat sami. Obzvlášť se to týká samozřejmě interiérů a tato tendence roste kvůli množství dostupných informací, cestování, sociálních sítí jako jsou Facebook a Instagram, které nabízejí typy a řešení design projektů. Jenže když laik poprvé zkusí to provést sám – brzy pocítí potřebu v konzultaci se zkušeným profesionálem.

« Poslední dobou si ale čím dál tím více lidí přeje zásah architekta nebo designera jen do určité míry, zbytek si chtějí udělat sami »

Profesionál, klienta nasměruje, poradí při výběru nábytku, doplňků, umění, a hlavně pomůže vyvarovat se typickým chybám a zbytečným ztrátám času, peněz a úsilí. K tomu, veškerý proces může probíhat online, s využitím moderních technologii.

Proto než se pustíte do rekonstrukce nebo osvěžení interieru, je dobře pečlivě svážit si výhody a nevýhody při navrhování interiéru svépomocí.